100%

کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی

18. طراح گرافیک
اکثر افرادی که دارای مدرک طراحی گرافیک یا دانش عمیق Adobe Creative Cloud نیستند ، ایده حرفه ای بودن را به عنوان یک طراح گرافیک رد می کنند. اما در حقیقت ، شما همیشه نیازی به مدرک لیسانس برای کار در سطح ورودی ندارید.
همه شرکت ها به آرم های فانتزی ایجاد شده توسط طراحان گرافیک ماهر احتیاج ندارند 
کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی
 - برخی از آنها به گرافیک هایی که در وب سایت های اساسی مانند Canva و PicMonkey ایجاد شده اند ، احتیاج دارند. ایجاد و مدیریت تصاویر آنلاین زمان می برد ، بنابراین بسیاری از شرکت ها به کمک خارجی نیاز دارند.
اگر مهارت های دیجیتال پایه ای دارید ، می توانید این خدمات را ارائه دهید. شما می توانید بر روی Canva در چند ساعت استاد. طراحی گرافیک یکی از مهارتهای اثبات شده در آینده است که ارزش یادگیری دارد - مهم نیست 
کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی
 که چه شغلی دارید یا کدام کار از راه دور را انجام می دهید.
همانطور که برای سایر انواع فریلنسرینگ نیز وجود دارد ، می توانید خدمات خود را در سایت های محبوب آزاد و مستقل: Fiverr ، Upwork ، Guru و Freelancer بفروشید. مکانیک ترک نیز دارای پست های شغلی در طراحی گرافیک است.
البته کار به عنوان یک طراح گرافیک درآمد بیشتری برای هنرمندان با مهارت و مهارت ایجاد می کند. با استعدادترین طراحان می توانستند در هر ساعت 100 دلار درآمد کسب کنند. با کارهای اساسی تر درآمد بیشتری کسب می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی شروع یک کار طراحی گرافیک ، باید دوره Freelance Tool Kit را ببینید.
13. بودجه / حسابدار
اگر در سازماندهی بمانید و از سر وجه خوبی برای اعداد برخوردار باشید ، کار یک بودجه یا کار حسابداری از خانه یک انتخاب خوب است. با تماس مستقیم با آنها یا تبلیغات سرویس های خود در وب سایت آزاد می توانید این خدمات را به افراد یا شرکت ها ارائه دهید.
همچنین می توانید پست های شغلی را در سایت های آزاد پیدا کنید. انتظار دارید بین 20 تا 60 دلار در ساعت درآمد کسب کنید.
20. عکاس
کسب درآمد به عنوان یک عکاس اکنون آسانتر از همیشه است. به دلیل کیفیت بالای برخی از دوربین های هوشمند ، ممکن است حتی به دوربین حرفه ای احتیاج نداشته باشید.
کافیست تصاویر خود را در وب سایت های دارای تصویر مانند Shutterstock یا Getty Images بارگذاری کنید.
مدتی پول زیادی کسب نمی کنید. برای اطلاع از اینکه کدام عکس ها به فروش می رسند ، به حجم عظیمی از عکسهای تأیید شده و یک ضرب و شتم نیاز دارید.
اما اگر از عکس گرفتن لذت می برید و آلبوم بزرگی از تصاویر با کیفیت را دارید که روی رایانه خود نشسته اید ، درآمدزایی از آن عکس ها فاقد فکر است.
در اینجا یک پست مفصل در مورد چگونگی کسب درآمد با عکاسی آورده شده است.
21. طراح وب سایت
اگر نمی دانید چگونه کد نویسی کنید ، کار کردن به عنوان یک طراح وب سایت ممکن است غیر ممکن باشد ، اما این دیگر صحیح نیست. ساخت وب سایت ها هرگز آسان تر نبوده و همه مشاغل به آنها احتیاج دارند.
بسیاری از شرکت ها برای استفاده از یک خالق سایت کشیدن و رها کردن به کسی پول می دهند زیرا این سرویس ارزان تر نتیجه ای را برای پول بسیار کمتری نسبت به هزینه رمزگذار ایجاد می کند.
ابزارهای کشیدن و رها کردن مانند Squarespace و Wix بصری هستند و به راحتی می توانند آویزان شوند. پس از تسلط بر 
کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی
اینها ، می توانید به سرعت متخصص شوید. اگر به فرصت های عالی کار در خانه علاقه دارید ، یادگیری نحوه ساخت وب سایت یک مهارت بسیار با ارزش است.
همچنین ارزش بررسی وردپرس را دارد که یک سیستم مدیریت محتوای محبوب است که به طور گسترده برای ساخت وب سایت ها و وبلاگ ها استفاده می شود. در اینجا آموزش نحوه راه اندازی وب سایت با Bluehost وجود دارد ، جایی که من به صورت مرحله به مرحله نحوه طراحی سریع وب سایت را تجزیه می کنم.
Create Your First Online Survey