معرفی تابلو لایت باکس

100%
لایت باکس پارچه ای
 
لایت باکس پارچه ای سبب ساز پر رنگ شدن پیغام تبلیغاتی شما شده و مثل ویترینی میماند که همگی می‌تواند در آن مال شما‌را به سادگی تماشا نمایند , با این تفاوت که به مثل ویترین دکان محدودیت مکانی نداشته و با دقت به این که اتوبار ان سهل وآسان بوده و نصب دوچندان راحتی داراست , شما می‌توانید آن را در هرجایی که مطلوب باشد برپا فرمائید . پباده سازی این گونه لایت باکس به نحوی می‌باشد که سبب حذف شدن مرزهای قاب در کناره های لایت باکس شده و حوزه‌ بصری لایت باکس در بیشترین موقعیت ممکن میباشد و شما در زاویه روبرو دیگر کادر لایت باکس را بازدید نخواهید کرد . استعمال از نورپردازی ال ای دی و تکنولوژی پرینت بر روی پارچه سبب ساز شده تا ترکیبی از نورپردازی باصرفه و کیفیت چاپ بالا تولید گردد و دیده هر تماشاچی ای را در سمت خویش جلب نماید . تکنولوژی نو چاپ بر روی پارچه که درین گونه لایت باکس از آن به کار گیری می شود سبب شده تا تصاویری با بالاترین کیفیت چاپ شوند و از طرفی به دلیل پایداری بالای این گونه پارچه در قبال دست اندرکاران محیطی سبب ساز ارتقاء ارتفاع قدمت فرآورده شده و مخارج جانبی تعمیر و محافظت آن را هم به صورت چشمگیری کاهش می‌دهد .
لایت باکس فریم لس
این جور لایت باکس به صورت مختص برای به کارگیری در محیط های فرنگی و نمایشگاه ها پباده سازی شده و با دقت به این‌که قابلیت و امکان استعمال به صورت یک طرفه و دوطرفه را داراست انتخابی ایده آل برای این مراد هست . کشش و جذابیت فوق العاده لایت باکس پارچه ای به صورت هوشمندانه ای سبب می شود تا آسانی ساختار این لایت باکس به دیده نیایید .
وسیع ترین مزیت به کارگیری از لایت باکس پارچه ای نسبت به بقیه لایت باکس ها را می توان آسانی نصب و بده بستان تصویر بر روی آن دانست چون در‌این گونه لایت باکس دیگر نیازی به حضور کارکنان کارآزموده و یا این که ارسال لایت باکس به کمپانی برای ردوبدل تصویر نبوده و هر فرد قادر است به تنهایی این فعالیت را انجام دهد . سبک بودن و امکان جابجای راحت هم از مزایای بزرگ بعدی این مال هستند که تمامی بر برتری لایت باکس پارچه نسبت به لایت باکس های دیگر صحه میگزارند .
 
اصلی ترین مزیت به کار گیری از لایت باکس پارچه ای نسبت به بقیه لایت باکس ها را می توان آسانی نصب و بده بستان تصویر بر روی آن دانست چون درین دسته لایت باکس دیگر نیازی به حضور کارمندان چابکدست و یا این که ارسال لایت باکس به کمپانی برای بده بستان تصویر نبوده و هر فرد می‌تواند به تنهایی این عمل را انجام دهد . سبک بودن و امکان جابجای راحت هم از مزایای بزرگ بعدی این کالا می‌باشند که تمامی بر برتری لایت باکس پارچه نسبت به لایت باکس های دیگر صحه میگزارند .
استراکچر آلومینیومی و درعین حالا مضاعف سبک این لایت باکس به نحوی پباده سازی شده که شیارهای منحصر به فرد برای قرارگیری نوارهای ال ای دی و SMD و همینطور درزهایی که نوارهای سیلیکونی متصل به پارچه در آن قرار می گیرد بر روی آن قرار گرفته و در دسته های یک طرفه و دوطرفه ساختار این استراکچر مختلف میباشد .
همه نوع های لایت باکس پارچه ای به طوری میباشند که شما میتوانید علاوه بر نوع های استاندارد , به حالت سفارشی هم قابلیت و امکان ساخت را دارا‌هستند و در هر دوحالت خویش ایستا و قابل نصب بر روی دیوار میتوانند ساخت شوند .
 
Create Your First Online Survey