0%

Audzināšana un bērna ar AST uzvedības problēmas

Labdien!
Mani sauc Romija Krēziņa un esmu Latvijas Universitātes, Psiholoģijas nodaļas, 4. kursa studente un sava pētījuma ietvaros veicu skolas vecuma bērnu ar autiskā spektra traucējumiem vecāku aptauju. 

Pētījuma pilnais nosaukums: “Audzināšanas stress, audzināšanas stils un bērnu ar autiskā spektra traucējumiem trauksme un eksternalizētas uzvedības problēmas”

Pētījuma mērķis: Noskaidrot attiecības starp vecāku audzināšanas stiliem un audzināšanas stresa izpausmēm, ar eksternalizētām uzvedības problēmām un trauksmi bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Pētījuma papildus mērķis ir pārbaudīt teorijā iepriekš uzrādītās attiecības starp trauksmi un eksternalizētām uzvedības problēmām, kovariējot intelektu un vecumu.

Dalība šajā pētījumā ir brīvprātīga un par piekrišanu dalībai tiek uzskatīta aptaujas aizpildīšana. Atbildes pētījumā ir konfidenciālas un tiks analizētas tikai apkopotā veidā. Ar pētījuma rezultātiem varēsiet iepazīties rakstot man uz zemāk norādīto e-pastu. Aptaujas aizpildīšanai būs nepieciešamas 25-30 minūtes no Jūsu laika.

Jautājumu un ieteikumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mani personīgi rakstot uz e-pastu: rm18034@edu.lu.lv
Create Your First Online Survey