0%
Exit Survey
 
 


Sveicināti aptaujas vietnē

LATVIJAS ZINĀTNIEKI PASAULĒ:

tīklošanās un sadarbības iespējasPateicamies, ka piekritāt piedalīties pirmajā ārpus Latvijas dzīvojošo Latvijas vai latviešu izcelsmes zinātnieku aptaujā! Pētījumu, ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu, realizē Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījumu centrs*. Tā mērķis ir apkopot informāciju par Latvijas izcelsmes zinātniekiem pasaulē: kur strādā Latvijas izcelsmes zinātnieki, vai un kā tiek uzturētas profesionālās saites ar Latviju, vai būtu interese sadarboties un aktīvāk iesaistīties Latvijas zinātnes attīstībā, un kādi būtu efektīvākie sadarbības veidi. Informāciju iecerēts izmantot zinātniskiem mērķiem, kā arī politikas veidošanai, kas vērsta uz diasporas zinātnieku potenciāla izmantošanu Latvijas attīstībai un zinātnieku starptautiskās sadarbības veicināšanu.  


Aptaujā aicinām piedalīties visus ārvalstīs dzīvojošos vai daļēji ārvalstīs dzīvojošos Latvijas/ latviešu izcelsmes  zinātniekus, kas strādā valsts, privātajā vai nevalstiskajā sektorā, kā arī doktorantus.

Jūsu atbildes ir pilnībā konfidenciālas un tiks izmantotas tikai apkopotā veidā.

Aptaujas norises laiks ir no 18. septembra līdz 30. oktobrim. Aptuvenais anketas aizpildes ilgums: 20 minūtes. Aptauja ir pieejama latviešu un angļu valodā. Aptauja angļu valodā pieejama šeit: https://www.questionpro.com/t/ANkqlZalic 

Aicinām dalīties ar aptaujas saiti facebook, twitter, draugiem.lv u.c., informējot arī citus ārpus Latvijas dzīvojošos Latvijas vai latviešu izcelsmes zinātniekus par iespēju piedalīties šajā pētījumā!

Pētījuma rezultāti tiks publicēti mūsu mājas lapā www.diaspora.lu.lv. Ja Jums rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu rakstiet: diaspora@lu.lv


Aptaujas informatīvie atbalstītāji: Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, Latvijas Jauno zinātnieku apvienība, Valsts zinātnisko institūtu asociācija, Latvijas augstkolu profesoru asociācija, Latvijas Rektoru Padome, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Zinātņu akadēmija, Latvijas Zinātnes Padome, Association for the Advancement of Baltic Studies.

*Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Sociālo un politisko pētījumu institūta Diasporas un migrācijas pētījumu centrs.