This free survey is powered by
100%
Exit Survey
 
 

ویندوز 8 اورجینال - ویندوز 8 - خرید ویندوز 8 اورجینال

Windows 8 فعالسازی به دفعات


مشاهده نسخه ها، قیمت ها و سفارش آنلاین لایسنس اورجینال ویندوز >

درخواست پیش فاکتور رسمی جهت خرید های سازمانی >


آخرین نسخه سیستم‌عامل ویندوز شرکت مایکروسافت می‌باشد که در ۲۶ اکتبر 2012 به بازار عرضه شد. ویندوز 8 برای استفاده در رایانه‌های شخصی، رایانه‌های همراه و تبلتها تولید شده‌است. این سیستم‌عامل هشتمین نسل از سیستم‌عامل‌های ویندوز می‌باشد و به همین دلیل نام آن را ویندوز 8 گذاشته‌اند.

ویندوز 8 با انواع مختلف کامپیوترها مانند نوت بوک، کامپیوتر رومیزی و تبلت ها سازگار است. پیش از این سیستم عامل ویندوز تنها با پردازنده های AMD و Intel سازگار بود ولی Windows 8 با انواع مختلف CPU و APU سازگار است در حال حاضر اکثر تبلت ها و تلفن های همراه هوشمند مجهز به APU های مختلف هستند که ویندوز 7 از آنها پشتیبانی نمی کرد. مایکروسافت در نمایش نسخه آزمایشی ویندوز 8، این سیستم عامل را در تبلت های مختلف و با پردازنده هایTegra 2 انودیا و Qualcomm و کامپیوترهای مجهز به پردازنده های AMD و Intel به نمایش گذاشت.

صفحه اصلی (Home Screen) ویندوز 8 با ابزارهای مجهز به صفحه لمسی سازگار است رابط کاربری ویندوز 8 مشابه صفحه اصلی سیستم عامل Windows Phone 7 شده است و همه چیز طوری طراحی شده تا دستورات براحتی از طریق لمس انگشتان دریافت شوند. اما در پشت این رابط کاربری همان دسکتاپ، نوار ابزار و Explorer برای کامپیوترهای معمولی وجود دارد.

در ویندوز 8 منوی Start به طور کامل تغییر کرده است و اطلاعات اولیه مانند زمان، تعداد نامه های خوانده نشده و غیره را نمایش می دهد. نحوه قرار گرفتن صفحه های مختلف در کنار یکدیگر نیز تغییر کرده و شما می توانید صفحه های مختلف را در کنار صفحه اصلی داشته باشید و به هر میزان که علاقه دارید به هر کدام فضا اختصاص دهید. نرم افزارها (Apps) در ویندوز 8 همانند Windows Phone 7 برخی از اطلاعات اولیه را بدون نیاز به اجرای آنها نمایش می دهند به عنوان مثال برای مشاهده دمای هوا نیاز نیست که نرم افزار آب و هوا را اجرا کنید. دمای هوا در عنوان خود نرم افزار نمایش داده می شود. در تصویر پایین نحوه قرار گرفتن دو پنجره در کنار یکدیگر را مشاهده می کنید و همانطور که در تصویر مشخص است با کشیدن یک پنچره به طرفین فضای اختصاص داده شده به آن کم و زیاد خواهد شد.
نمایش نرم افزارهای مختلف در کنار هم و تغییر فضای اختصاص داده شده روی صفحه برای هر کدام یکی از بهترین قابلیت های ویندوز 8 است. زمانی که یک نرم افزار در حال اجرا است به راحتی می توانید نرم افزارهای دیگری را در کنار آن اجرا کرده و همه را برروی صفحه مشاهده و کنترل کنید. این امکانی است که هیچ کدام از تبلت های اندرویدی و یا iPad ندارند.


گارانتی و پشتیبانی

به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده  و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می باشد.

امی لایسنس های ارایه شده از سمت ما قابلیت استعلام مستقیم از مایکروسافت را دارا بوده و برخلاف لایسنس های ارایه شده در ایران امکان فعالسازی مجدد بروی یک سخت افزار را به دفعات دارا بوده و مادام العمر قابل استفاده بوده و نیازی به تمدید سالانه ندارند و در صورت درخواست مشتری مستقیما توسط مایکروسافت به ایمیل مشتری ارسال می گردد. از جمله معضلاتی که برای شرکت‌هایی همچون مایکروسافت در ایران وجود دارد، مشکل نبود یک نمایندگی رسمی برای فروش محصولات آنها به شکل قانونی و رسمی است. این امر موجب آن شده که نه تنها بازار محصولات این شرکتها در ایران از دست برود، بلکه سالانه مبالغ بسیار زیادی را به جهت استفاده غیرقانونی از محصولاتشان متضرر شوند. این موضوع فضا را برای سودجویی برخی شرکت‌ها و افراد فراهم کرده تا با عرضه محصولات به ظاهر اصلی (و بعضا در جعبه و بسته بندی مشابه و حتی همراه با هولوگرام شرکت تولید کننده) در بازار و سایت‌های اینترنتی اقدام به کلاه برداری و یا سوء استفاده از عدم اطلاع افرادی کنند که قصد بهره‌مندی از مزایای نسخه های اصلی را دارند، دلیل این مسئله عدم آشنایی خریداران سازمانی و شخصی با نحوه استعلام لایسنس (نسخه اصلی) خریداری شده از شرکت تولید کننده (و نه فروشنده) به طور مستقیم است.برخی از مزایای نسخه های اورجینال


ویندوز 10 اورجینال، لایسنس ویندوز اصلی

ویندوز 8 یا 8

ویندوز 8 خوب یا بد

ویندوز 8 اورجینال

ویندوز 8 دانلود

 

ویندوز 8 اورجینال قیمت

ویندوز 8 برا اندروید

ویندوز 8 چیست

ویندوز 8 موبایل

 

ویندوز 8 نسخه اورجینال

دانلود ویندوز 8 اورجینال

خرید ویندوز 8 اورجینال

ویندوز 8 اورجینال دانلود

 

فروش ویندوز 8 اورجینال

فروش ویندوز 8

خرید پستی ویندوز 8 اورجینال

خرید اینترنتی ویندوز 8 اورجینال

 

خرید ویندوز 8 نسخه اصلی

خرید ویندوز 8

فروش windows 8

فروشگاه فروش ویندوز 8

 

windows 8 اورجینال

windows 8 دانلود

فروش اینترنتی ویندوز 8

خرید ویندوز 8 اصل

 

windows 8 چیست

windows 8 موبایل

windows 8 یا 8

windows 8 خوب یا بد

 

خرید windows 8 اورجینال

windows 8 اورجینال دانلود

windows 8 اورجینال قیمت

windows 8 برا اندروید

 

خرید پستی windows 8 اورجینال

خرید اینترنتی windows 8 اورجینال

windows 8 نسخه اورجینال

دانلود windows 8 اورجینال

 

فروش windows 8

فروشگاه فروش windows 8

فروش windows 8 اورجینال

فروش windows 8

 

فروش اینترنتی windows 8

خرید windows 8 اصل

خرید windows 8 نسخه اصلی

خرید windows 8

 

فروش ویندوز قانونی

فروش ویندوز اصل

فروش ویندوز اصلی

فروش ویندوز اورجینال

 

فروش ویندوز رسمی

فروش ویندوز به صورت پستی

نماینده فروش ویندوز در ایران

نماینده فروش ویندوز

 

فروش ویندوز 8 آلتیمیت

فروش ویندوز 8 Pro

فروش ویندوز 8 پرو

فروش ویندوز فون

 

فروش ویندوز 8 پروفشنال

فروش ویندوز 8 Home Premium

فروش ویندوز 8 هوم پرمیوم

فروش ویندوز 8 Ultimate

 

فروش ویندوز 8 اصل

فروش ویندوز 8 اصلی

فروش ویندوز 8 نسخه اصلی

فروش ویندوز 8 Professional

 

لایسنس ویندوز اورجینال

لایسنس ویندوز

فروش لایسنس ویندوز اورجینال

فروش لایسنس ویندوز

 

لایسنس ویندوز 8 اورجینال

لایسنس ویندوز 8

فروش لایسنس ویندوز 8 اورجینال

فروش لایسنس ویندوز 8

 

لایسنس ویندوز 8 آلتیمیت

لایسنس ویندوز 8 Ultimate اورجینال

فروش لایسنس ویندوز 8 پرو

فروش لایسنس ویندوز 8 Pro

 

لایسنس ویندوز 8 آلتیمیت اورجینال

لایسنس ویندوز 8 Ultimate اصل

فروش لایسنس ویندوز 8 آلتیمیت

فروش لایسنس ویندوز 8 Ultimate

 

فروش لایسنس ویندوز فون اورجینال