This free survey is powered by
50%
Exit Survey
 
 
قیمت و هزینه کاغذ دیواری
کاغذدیواری
انواع کاغذ دیواری
قیمت و هزینه کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ایتالیایی
کاغذ دیواری قابل شست و شو
کاغذ دیواری منزل
کاغذ دیواری مدرن
اینستاگرام کاغذ دیواری فیوره
تلگرام کاغفذ دیواری فیوره
جديدترين كاغذ ديواري
کاغذ دیواری
همین حالا تماس بگیرید 09122651303
کاغذ دیواری

پیشینه و تاریخچه کاغذ دیواری

کاغذ دیواری در قرن ۸ میلادی توسط یک زندانی چینی به اعراب گفته شد که در نتیجه دانش کاغذسازی را از آسیا به اروپا منتقل شد. پس ازآن بسیاری از اروپائیان متمول به هنرمندان سفارش کاغذهای نقاشی شده در ابعاد وسیع را جهت نصب بر دیوارهای منازل خود می دادند، اما کاغذدیواری واقعی با پیدایش صنعت چاپ متولد شد. در دوران رنسانس، کاغذ دیواری که با استفاده از فن چاپ کلیشه چوبی تولید می شد، در میان اشراف اروپا محبوبیت یافت. از زمان قرون وسطی، طبقه تراز اول جامعه عادت به نصب فرشینه های تزئینی بر دیوارهای منازل خود داشتند. این فرشینه های تزئینی هم به اتاق رنگ می داد و هم به عنوان لایه ای عایق میان دیوار سنگی و فضای داخلی عمل می کرد و درنتیجه گرمای درون اتاق را حفظ می نمود.

برخی از هنرمندان سرشناس چنین آثاری خلق می‌کردند. از جمله «آلبرشت دورر» که هم در زمینه چاپ تصاویر بزرگ و هم چاپهای تزئینی جهت آویختن بر دیوار فعالیت می‌کرد.

بزرگترین تصویر چاپی «طاق نصرت» بود که به سفارش مکسیمیلیان اول امپراتور روم مقدس در سال ۱۵۱۵ چاپ و تکمیل شد. این کاغذدیواری ابعاد عظیم ۳٫۵۷ در ۲٫۹۵ متر را داشت و از ۱۹۲ ورق کاغذ تشکیل شده بود و در چاپ دوره اول آن ۷۰۰ کپی از آن تولید شد تا پس از رنگ‌آمیزی دستی، در قصرها و به خصوص سالنهای اجتماعات شهری آویخته شود.

ایتالیا از کشورهای پیشرو در صنعت کاغذ دیواری های ایتالیایی مدرن می باشد.

استفاده از کاغذ دیواری ایتالیایی بعد از دوران تکفیر هنری هشتم از سوی کلیسای کاتولیک بسیار رایج شد،به طوری که اشراف و نجیب زادگان به خرید و استفاده کاغذ دیواری روی آوردند.

ورود کاغذ دیواری به ایران به دوران حکومت ناصرالدین شاه قاجار بازمی‌گردد. وی که علاقه‌ای خاص به شیوه‌های معماری و هنر مغرب زمین داشت، در زمان نوسازی کاخ گلستان با پوشاندن دیوارهای آن کاخ توسط کاغذدیواری‌های وارداتی از زمره نخستین افرادی شد که باب ورود این محصول به ایران را گشودند.

کاغذ دیواری خارجی
آلبوم کاغذ دیواری خارجی
انواع پوستر دیواری
کاغذ دیواری ارزان
طرح های کاغذ دیواری
کاغذ دیواری برای پذیرایی
فروش کاغذ دیواری
خرید کاغذ دیواری
انواع کاغذ دیواری
کاغذ دیواری
همین حالا تماس بگیرید 09122651303
کاغذ دیواری

خرید و فروش کاغذ دیواری های ایتالیایی فیوره

یکی از موثرترین تکنیک‌های زیبایی در دکوراسیون و طراحی داخلی منزل و محل کار کاغذ دیواری ایتالیایی می باشد که با انتخاب مناسب در طرح و رنگ کاغذ دیواری با وسایل خانه یا محل کار می توانیم بهترین تغییر را در دیوارها داشته باشید. کاغذ دیواری های ایتالیایی فیوره با طرح و رنگ بندی‌های مختلف، متناسب هر سلیقه ای می باشد و همین تنوع، تضمین رضایت شما را از انتخاب و خرید کاغذدیواری برای ما دارد.یکی از نقاط پر دید در خانه و محل کار در دکوراسیون، رنگ و طرح دیوار ها هست که با وسایل هم ترکیب باشند. کاغذدیواری ایتالیایی فیوره این اطمینان را از انتخاب مناسب از نوع کاغذدیواری در بهترین رنگ ها و کیفیت عالی از نوع الیاف را به شما بدهد.

زیبایی در نوع رنگ بندی و حتی ترکیب بی نظیر طرح‌های کاغذدیواری های ایتالیایی فیوره تضمین نگاه ماندگار از رضایت خرید شما از کاغذ دیواری فیوره هست.

در انتخاب و خرید کاغذ دیواری به نکات زیر توجه کنید:

 • باید کاغذدیواری با وسایل خانه و محل کار هماهنگ باشد.
 • باید کاغذدیواری با کفپوش هماهنگ باشد.
 • باید کاغذدیواری مقاوم در برابر رطوبت و ضد آب باشد.
 • باید کاغذدیواری دارای الیاف طبیعی و غیر مصنوعی و ضد حساسیت باشد.
 • نصب کاغذ دیواری

  همان‌گونه که دیوار قبل از رنگ نیاز به آماده‌سازی دارد، برای نصب کاغذ دیواری نیز باید ابتدا دیوار را آماده کرد. آماده‌سازی دیوار که به زیرسازی معروف است شامل برطرف کردن سوراخ‌ها و خرابی‌های گچ دیوار می‌شود به‌گونه‌ای که دیوار کاملاً صاف و یک دست شود. علاوه بر این، هر جنس دیوار برای چسباندن کاغذدیواری مناسب نیست.

  به‌عنوان مثال دیوارهای گچی نسبت به دیواری‌های سیمانی یا چوبی پذیرش بهتری برای کاغذدیواری دارند. کاغذدیواری کاربرد خاص خود را دارد. به‌عنوان مثال اگر در داخل حمام استفاده شود، حتی اگر کاغذدیواری ضد رطوبت باشد، پس از مدت کوتاهی به دلیل رطوبت محیط، چسب زیر کاغذدیواری از بین رفته و خیلی زود خراب می‌شود. بهتر است از کاغذدیواری در محیط خشک استفاده کرد. از دیگر نکاتی که قبل از نصب کاغذدیواری باید به آن دقت کرد، ابعاد دیوار است. اگر طول و ارتفاع دیوار کم باشد، بسیاری از نقش و نگارهای کاغذدیواری بریده می‌شود و طرح آن به خوبی نشان داده نخواهد شد. طرح کاغذدیواری‌ها به‌جز کاغذدیواری‌های پوستری، تکرارشونده است؛ بنابراین بهتر است دیواری انتخاب شود که فضای کافی برای تکرار چند بار طرح کاغذدیواری را داشته باشد. هر چه طرح کاغذ دیواری درشت تر باشد، دیواری که روی آن نصب می‌شود نیز باید بزرگ‌تر باشد.

  کاغذدیواری
  همین حالا تماس بگیرید 09122651303
  کاغذدیواری

  نحوه چسباندن کاغذ دیواری :

  ابتدا کاغذ دیواری را به‌اندازه ۵ تا ۱۰ سانتیمتر بزرگ‌تر از ارتفاع دیوار برش می‌زنیم و روی میز کار قرار می‌دهیم، توجه داشته باشید که فقط قواره اول را باید این‌طور برش بزنید، زیرا رول بعدی را با توجه به طرح آلبوم کاغذدیواری باید برش بزنید، بهتر است تا در اینجا یک مورد بسیار مهم را توضیح دهیم و آن‌جوری طرح است، جوری طرح یعنی اینکه پس از چسباندن قواره اول کاغذدیواری به دیوار، اگر کاغذدیواری ما طرح دار باشد و به‌طورکلی، ساده نباشد، مجبور هستیم قواره دوم را طوری ببریم تا طرح‌ها در ادامه هم قرار بگیرند، از انجام این کار با عنوآن‌جوری طرح یاد می کنیم، حالا روش نصب را ادامه می‌دهیم، برای برش دادن قواره دوم کاغذدیواری، باید جوری طرح را در نظر بگیرید و ممکن است لازم باشد که این قواره را تا ۶۰ سانتیمتر بزرگ‌تر برش بزنید، پس از برش دادن کاغذدیواری ها به‌اندازه یک رول کامل، بهتر است آنها را چسب بزنید و نصب کنید و سپس به سراغ رول های بعدی بروید، چون ممکن است نصب کاغذدیواری ها طول بکشد و چسب آنها خشک شود، برای چسب زدن کاغذدیواری ها با قلموی بزرگ از مرکز کاغذدیواری به سمت لبه‌ها این کار را انجام بدهید و لبه‌ها را زیاد چسبی نکنید، بعد از چسب زدن، قسمت‌های چسب خورده کاغذدیواری را روی‌هم بگذارید تا ۱۰ دقیقه بماند و بعدازآن کاغذدیواری را از سمت بالای دیوار به سمت پایین شروع به نصب کنید، اولین قواره را که عمود نصب کنید، باقی قواره‌ها خود به خود عمود نصب خواهند شد، با کاردک پلاستیکی چسب کاغذدیواری را از مرکز به سمت بیرون کاغذ هدایت کنید، پس از چسب زدن یک قواره، با تیغ و به کمک همان کاردکی که در دست دارید و یا با قرار دادن خط کش بلند، لبه بالایی کاغذدیواری را که اضافی است را برش بزنید، اگر کاغذدیواری هایی که چسب زده‌اید و به حال خود رها کرده‌اید بیشتر از ۱۵ دقیقه به همان شکل باقی بمانند، خراب می‌شوند یا به عبارت دیگر انقدر کش می آیند که دیگر قابل استفاده نمی باشند، نکته مهم دیگر این است که کاغذدیواری هایی را که جنس آنها نانوون یا پی پر است و نازک هستند را طبق دستورالعمل دیگری باید نصب کنید، به این شکل که باید چسب را به دیوار بزنید و کاغذدیواری را نصب کنید و اگر چسب را به پشت خود کاغذدیواری ها بزنید، کاغذدیواری ها خراب می‌شوند.

  کاغذدیواری فیوره با طول عمر بالا و کیفیت بی نظیر جایگزین خوبی برای دیگر پوشش های دیوار می باشد. همچنین ما مفتخر هستیم که طرح‌های بسیار متنوع از کاغذدیواری ها، هر سلیقه و هر دکوراسیون را پوشش می دهد.

  طرح های کاغذ دیواری
  کاغذ دیواری ایتالیایی 2018
  مدل کاغذ دیواری
  پخش کاغذ دیواری
  وارد کننده کاغذ دیواری
  کاغذ دیواری کلاسیک
  کاغذ دیواری ۲۰۱۸
  کاغذ دیواری فیوره
  خرید پوستر دیواری
  کاغذدیواری
  همین حالا تماس بگیرید 09122651303
  کاغذدیواری
   
  کاغذدیواری
      صفحه رسمی اینستاگرام کاغذ دیواری فیوره : Instagram.com/fiorewallpaper 
      کانال رسمی تلگرام کاغذ دیواری فیوره : T.me/FioreWallpaper
  کاغذدیواری 
  کاغذدیواری